Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїОСББЗубко: ОСББ може зменшити витрати енергії в будинку в чотири рази
Новини ЖКГ
18 Вересня 2020 p.
10 Вересня 2020 p.
09 Вересня 2020 p.
08 Вересня 2020 p.
02 Вересня 2020 p.
28 Серпня 2020 p.
12 Серпня 2020 p.
07 Серпня 2020 p.
05 Серпня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Зубко: ОСББ може зменшити витрати енергії в будинку в чотири рази

В Україні є багато прикладів, коли ОСББ після проведення термомодернізації будинку зменшило витрати енергії в чотири рази

В Україні є багато прикладів, коли ОСББ після проведення термомодернізації будинку зменшило витрати енергії в чотири рази.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив віцепрем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

«Не треба чекати, що для вас і за вас хтось щось зробить. Потрібно брати в свої руки управління. Чітко розраховувати свій бюджет, залучати кошти – і рухатись. Ми, як держава, готові фінансово підтримати - 50% відшкодувати за проведені заходи з модернізації (через Фонд енергоефективності). Це вже не «теплі кредити», коли йдеться тільки про відшкодування по будівельних матеріалах, це питання і проєктних робіт, й енергоаудиту, й будівельних матеріалів, і, найголовніше – монтажу і проведення термомодернізації», - зазначив він.

Зубко переконаний, що в Україні люди вже готові брати на себе відповідальність. «Ви знаєте, люди вже готові. У нас є вже 33 тисячі будинків, об’єднані в ОСББ, маємо перші заявки від ОСББ на термомодернізацію. У нас же дуже багато прикладів, коли ОСББ зменшило витрати енергії навіть не на 60%, а в чотири рази. Люди вже зрозуміли, що потрібно брати в свої руки ці речі, управляти і бути відповідальними», - наголосив віцепрем’єр.

 

 
Коментарі (0)