Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїОСББЗа три роки програми «теплих кредитів» вже 1200 ОСББ скористалися нею
Loading...
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

За три роки програми «теплих кредитів» вже 1200 ОСББ скористалися нею

Близько 400 тисяс родин та 1200 ОСББ, вже скористалися державною програмою «теплих кредитів» за три роки її дії
Близько 400 тисяс родин та 1200 ОСББ, вже скористалися державною програмою «теплих кредитів» за три роки її дії, це повідомила прес-служба Держенергоефективності.
 
Державна підтримка в рамках програми «теплих кредитів» дозволяє в рази зменшити витрати споживачів при проведенні енергоощадних заходів.
 
Наприклад, ОСББ «Оберіг на Позняках» (Київ) взяло найбільший в країні «теплий кредит» на суму майже 10 млн грн для утеплення багатоповерхівки та модернізації внутрішньобудинкових систем опалення і гарячого водопостачання. З цієї суми Уряд відшкодував майже 4 млн гривень.
 
Фактично програма стала першим в Україні масштабним проектом із впровадження енергоефективних заходів у житловому секторі. Саме цей сектор – один з найбільших споживачів енергії.
 
Водночас, в Україні позитивна динаміка зменшення споживання газу. У 2017 р. населення, бюджетні установи та ТКЕ скоротили використання газу на 6 млрд м3 порівняно з 2014 роком.
 
«Одна гривня інвестицій у проект з енергоефективності чи відновлюваної енергетики залучає 5 гривень інвестицій із суміжних галузей», - говориться в повідомленні.  
 
Коментарі (0)