Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББВ столиці відбулося установче засідання Форуму об'єднань співвласників багатоквартирних будинків
Loading...
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

В столиці відбулося установче засідання Форуму об'єднань співвласників багатоквартирних будинків

Два роки тому відбулося установче засідання Форуму об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) при ПрАТ «АК «Київводоканал»
Два роки тому відбулося установче засідання Форуму об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) при ПрАТ «АК «Київводоканал», повідомляє прес-служба підприємства.
 
Наразі Форум став публічним інформаційним майданчиком для спілкування та вирішення неврегульованих питань в діяльності управителів та надавачів послуг в умовах зміни законодавства.
 
Відкритий діалог сприяє налагодженню результативної співпраці між водопостачальною компанією та користувачами у новому форматі відносин. 
 
На останніх засіданнях обговорювалися практичні аспекти застосування договорів про надання послуг з водопостачання та водовідведення, нового порядку компенсації субсидій за надані житлово-комунальні послуги, плани по монетизації пільг.
 
Варто зазначити, що все більше управляючих компаній долучаються до діяльності Форуму ОСББ, активно співпрацюють з Київводоканалом, шукають спільні шляхи вирішення питань обліку та розрахунків за воду.
 

підприємство запрошує ОСББ і ЖБК надсилати свої пропозиції та звернення на електронну пошту press@vodokanal.kiev.ua (у темі листа вказувати «Форум ОСББ і ЖБК»). 

 
Коментарі (0)