Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЕнергозбереженняУкраїнські ОСББ прийнялися тестувати Фонд енергоефективності
Новини ЖКГ
01 Квітня 2020 p.
31 Березня 2020 p.
27 Березня 2020 p.
23 Березня 2020 p.
17 Березня 2020 p.
11 Березня 2020 p.
03 Березня 2020 p.
28 Лютого 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Українські ОСББ прийнялися тестувати Фонд енергоефективності

Це різні проекти, з різних регіонів, різняться між собою за кількістю співвласників, квадратних метрів і субсидіантів

Про це повідомив представникам Єврокомісії Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко/

«Ці 10 ОСББ – «перші ластівки» співпраці з Фондом енергоефективності. Це різні проекти, з різних регіонів, різняться між собою за кількістю співвласників, квадратних метрів і субсидіантів. На них буде протестовано покроковий шлях клієнта Фонду та в кінцевому результаті ми отримаємо удосконалені процедури починаючи від енергоаудиту і закінчуючи безпосередньо впровадженням енергоефективних заходів», — зазначив Геннадій Зубко.

Протягом програми «Перші ластівки», максимально можливо будуть протестовані процедури, розроблені в рамках технічної  допомоги від Світового Банку. По завершенні програми «Перші ластівки», для Фонду і Мінрегіону буде підготовлений стислий звіт за результатами тестового етапу, із аналізом проведених тестів, отриманих висновків та рекомендацій для майбутніх процедур.

Віце-прем’єр-міністр подякував міжнародним партнерам за підтримку й допомогу  у запуску Фонду енергоефективності. Він підкреслив, що модель роботи Фонду, всі його процедури, операційна діяльність, програми й продукти розроблені за підтримки та безпосередньої участі представників Світового Банку, Європейського Союзу та Уряду Німеччини, які вже інвестували більше 100 млн євро для підтримки його діяльності.

Нагадаємо, з метою прискорення офіційного запуску Фонду енергоефективності, було створено фокус-групу «Перших ластівок» з 10  ОСББ, які погодились на тестування  майбутніх процедур Фонду для модернізації своїх будинків. 

 
Коментарі (0)