Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЕнергозбереженняУкраїна отримає підтримку від ЄІБ на заходи з підвищення енергоефективності
Новини ЖКГ
24 Грудня 2021 p.
23 Грудня 2021 p.
17 Грудня 2021 p.
16 Грудня 2021 p.
30 Листопада 2021 p.
25 Листопада 2021 p.
24 Листопада 2021 p.
15 Листопада 2021 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Україна отримає підтримку від ЄІБ на заходи з підвищення енергоефективності

Відповідний проєкт розпорядження Президента України про делегацію України для участі у переговорах з ЄІБ було підтримано на засіданні Уряду.
У межах технічної підтримки реалізації проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні» Україна та Європейський інвестиційний банк укладуть угоди про надання грантів у розмірі 2 млн євро.
 
Відповідний проєкт розпорядження Президента України про делегацію України для участі у переговорах з ЄІБ було підтримано на засіданні Уряду.
 
Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
 
«Завдяки підписанню цих Угод Україні буде надано технічну допомогу для реалізації кредитної програми Європейського інвестиційного банку на фінансування енергоефективних заходів у будівлях бюджетної сфери. Зокрема, йдеться про термомодернізацію близько 1000 громадських будівель в Україні. Це державні та комунальні дитячі садки, школи, адмінбудівлі, соціально-культурні об’єкти, а також заклади охорони здоров’я», – говориться у повідомлені.
 
Відтак, Угоди передбачають залучення інвестиційного гранту в розмірі 1 млн євро з ресурсів фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля («E5P») для впровадження ратифікованої міжнародної Фінансової угоди й фінансування субпроєктів, пов’язаних із заходами енергоефективності. А також – залучення 1 млн євро грантових коштів для часткового фінансування субпроєктів, пов’язаних із заходами щодо підвищення енергоефективності, зокрема, в лікарняних закладах.
 
Зазначимо, у липні 2021 року Верховна Рада України ратифікувала угоду з ЄІБ щодо кредиту у 300 млн євро на реалізацію проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні».
 

Також Мінрегіоном було підписано нові угоди з ЄІБ та фондом «E5P» у межах проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні». Йдеться про надання гранту Україні у розмірі 4 млн євро від фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P), а також грантову технічну допомогу на суму 4 млн євро від Інвестиційної платформи сусідства ЄС (NIP). 

 
Коментарі (0)