Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББУкладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин
Новини ЖКГ
03 Червня 2020 p.
01 Червня 2020 p.
27 Травня 2020 p.
20 Травня 2020 p.
14 Травня 2020 p.
08 Травня 2020 p.
07 Травня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

На укладання нових договорів відповідно до закону "Про житлово-комунальні послуги" виділили додаткові 5 місяців
У комітеті ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг зазначили, що в умовах карантину мешканці багатоквартирних будинків не можуть зібратися для підписання договору з постачальниками ЖКП, тому нові договори можна буде укласти протягом п’яти місяців після завершення карантину. 
 
Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.
 
“Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин”, — йдеться у повідомленні.
 
Зазначається, що такі зміни прописані до законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), що набрав чинності 2 квітня цього року.
 
“Оскільки в умовах карантину співвласники багатоквартирних будинків не мають можливості провести загальні збори або зібрати підписи шляхом обходу окремих приміщень, договори про надання комунальних послуг, укладені до введення в дію Закону „Про житлово-комунальні послуги“ (до 1 травня 2019 року), зберігають чинність на тих самих умовах, визначених такими договорами, зокрема і ціни/тарифи на послуги залишаться незмінними”, — йдеться у повідомленні.
 
Зазначається, що протягом п’яти місяців після дати завершення карантину мають бути укладені нові договори між споживачами та виконавцями комунальних послуг за правилами, визначеними Законом “Про житлово-комунальні послуги”.
 

Нагадаємо, закон про ЖКП передбачав, що жителі багатоквартирних будинків повинні вибрати модель договірних відносин на комунальні послуги до 1 травня цього року. 

 
Коментарі (0)