Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББУ Запоріжжі затвердили порядок капремонту для будинків ОСББ
Новини ЖКГ
19 Січня 2021 p.
18 Січня 2021 p.
08 Січня 2021 p.
06 Січня 2021 p.
04 Січня 2021 p.
21 Грудня 2020 p.
17 Грудня 2020 p.
16 Грудня 2020 p.
09 Грудня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

У Запоріжжі затвердили порядок капремонту для будинків ОСББ

У Запорізькій міськраді розробили і затвердили порядок включення будинків ОСББ в титульний список об'єктів, що підлягають капремонту

В ході засідання виконкому міськради, яке відбулося 25 квітня, було розглянуто ряд питань стосовно видачі ордерів мешканцям гуртожитків, а також було затверджено Порядок включення будинків ОСББ в титульний список об'єктів капітального ремонту.

Заступник міського голови, член виконкому Олексій Бородай зазначив, що в місті передбачено кошти на виконання капремонтів будинків ОСББ, однак згідно із законодавством, щоб виділити фінансування і почати роботи по конкретних об'єктах, необхідно було розробити цей Порядок.

На сьогодні в Запоріжжі створено 168 ОСББ.

Порядком передбачено загальні положення та умови включення будинків товариств співвласників в титульний список.

Право на включення до списку мають будинки знаходяться в управлінні ОСББ, колишнім власником або балансоутримувачем яких була територіальна громада. Передбачено виконання таких видів робіт капітального характеру: модернізація, заміна, капремонт і експертиза ліфтового господарства; капремонт внутрішньобудинкових мереж, споруд та обладнання (за наявності такого); капремонт покрівлі, - розповів Віктор Хоцький.

За власні кошти ОСББ додатково можуть впроваджувати енергоефективні та енергозберігаючі заходи.

Для того щоб будинок був внесений в цей список, необхідно подати заяву до департаменту житлово-комунального господарства міської ради. Потім створюється комісія, яка проводить обстеження техстану будинку протягом 20 днів, складається відповідний акт в строк, що не перевищує 10 днів. Розробляється кошторисний розрахунок вартості робіт (окремо по кожному виду робіт).

Присутні на засіданні представники вже створених запорізьких ОСББ підняли питання про необхідність виконання інших видів робіт в житлових будинках, не обладнаних ліфтами.

Члени виконкому прийняли проект за основу. Міський голова Володимир Буряк доручив розглянути питання, які запропонували городяни і внести зміни в документ, які будуть розглянуті на наступному засіданні виконкому.

 

 
Коментарі (0)