Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББУ столиці змінились умови програми співфінансування енергоефективних проєктів «70/30%»
Новини ЖКГ
24 Червня 2020 p.
12 Червня 2020 p.
11 Червня 2020 p.
03 Червня 2020 p.
01 Червня 2020 p.
27 Травня 2020 p.
20 Травня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У столиці змінились умови програми співфінансування енергоефективних проєктів «70/30%»

Київська міська рада прийняла рішення про внесення змін до Положення про конкурс проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках Києва, у яких створені ОСББ та ЖБК.
Київська міська рада прийняла рішення про внесення змін до Положення про конкурс проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках Києва, у яких створені ОСББ та ЖБК.
 
Зміни передбачають розширення критеріїв оцінки, можливість подавати проект декільком будинкам, що мають спільні інженерні комунікації, а також можливість виконати проекти, що не були завершені в минулому році поза конкурсом. 
 
Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
 
Зміни значно вдосконалюють і спрощують виконання проектів. Наприклад, передбачають додаткові бали для тих учасників, хто подався на конкурс уже з готовою проектною документацією.
 
Рішення з правками, що внесені в сесійній залі, підтримали 93 депутати Київради.
 
«Дуже важливо надалі масштабувати програму «70/30%», адже вона дає змогу людям зменшити у 2-3 рази вартість комунальних послуг. За період дії цієї муніципальної програми понад 500 будинків нею скористалися і стали енергоефективними. Так, за 5 років місто виділило понад 380 млн грн на енергоефективні заходи, а самі кияни інвестували в ремонт своїх будинків понад 230 млн грн. За ці кошти люди встановлюють індивідуальні теплові пункти. Міняють вікна і двері, ремонтують покрівлю й утеплюють фасади, встановлюють LED-освітлення тощо. Свої вкладення мешканці багатоповерхівок повертають за один-два опалювальні сезони, адже економія в результаті роботи обладнання досить висока», – пояснив Петро Пантелеєв.
 

Він навів приклад ОСББ «Маяк-6» на Троєщині, мешканці якого до встановлення індивідуального теплового пункту із погодним регулюванням сплачували майже 32 гривні за квадратний метр опалювальної площі, а після встановлення обладнання – 16-17 гривень, тобто майже вдвічі менше. 

 
Коментарі (0)