Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЕнергозбереженняСтартував навчальний курс з енергоаудиту для підприємців
Новини ЖКГ
03 Серпня 2022 p.
02 Серпня 2022 p.
01 Серпня 2022 p.
27 Липня 2022 p.
25 Липня 2022 p.
19 Липня 2022 p.
12 Липня 2022 p.
11 Липня 2022 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Стартував навчальний курс з енергоаудиту для підприємців

Енергоаудит – це перший обов’язковий крок, який потрібно зробити перед прийняттям рішень щодо оптимізації енергоспоживання.
В Україні стартував навчальний курс з енергоаудиту для промислових підприємств. Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.
 
"Промисловість – один з найбільш енергомістких секторів, на який припадає близько 32,7% від усього енергоспоживання в Україні. Тому підвищення енергоефективності підприємств у цій галузі є актуальним як ніколи. Існує широкий спектр можливостей: від енергоаудиту та енергомоніторингу до комплексних рішень щодо модернізації", - повідомив директор департаменту регулювання у сфері енергоефективності, промисловості та мереж Держенергоефективності Віктор Білько.
 
Зазначається, що розробляється стимулюючі механізми, створюючи Мережі енергоефективних підприємств, запроваджуючи навчання енергоменеджерів, готуючи тематичні посібники тощо.
 
"Енергоаудит – це перший обов’язковий крок, який потрібно зробити перед прийняттям рішень щодо оптимізації енергоспоживання. - Завдяки цьому підприємство матиме детальну інформацію про особливості енергоспоживання, а найголовніше — про енерговтрати та можливості їх зменшення", - наголосили в Держенергоефективності.
 

Нагадаємо, Енергоаудит – це комплексне обстеження підприємства (будівель, споруд) з метою визначення ефективного використання енергоресурсів, результатом якого є надання замовнику повної картини енергооборота споживаних ресурсів, а також розробка комплексу заходів щодо поліпшення енергоефективності шляхом впровадження енергоефективних заходів. При грамотному виконанні рекомендацій фахівців щодо зниження втрат, вдається скоротити витрати на всі енергоресурси – електрична енергія, паливо, витрати на тепло і охолодження приміщень тощо. 

 
Коментарі (0)