Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїОСББПриймання заявок від ОСББ на участь в програмах Фонду енергоефективності почнеться в 2019 році
Новини ЖКГ
01 Квітня 2020 p.
31 Березня 2020 p.
27 Березня 2020 p.
23 Березня 2020 p.
17 Березня 2020 p.
11 Березня 2020 p.
03 Березня 2020 p.
28 Лютого 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Приймання заявок від ОСББ на участь в програмах Фонду енергоефективності почнеться в 2019 році

Мінрегіон планує у вересні оголосити конкурс з відбору незалежних членів наглядової ради Фонду енергоефективності, прийом заявок від ОСББ на участь в програмах Фонду може початися з початку 2019 року
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства планує у вересні оголосити конкурс з відбору незалежних членів наглядової ради Фонду енергоефективності, прийом заявок від ОСББ на участь в програмах Фонду може початися з початку 2019 року, повідомляє енергореформи.
 
"Ми розраховуємо, що наглядова рада вперше збереться в грудні (або на початку січня) і прийме перші рішення: про затвердження організаційної структури, формування штату, відпрацює попередні пропозиції за твердженням самих програм, і почне відбір членів дирекції, зокрема, технічного та фінансового директорів, які очолять відповідні офіси Фонду ... Сподіваємося, що з початком наступного року Фонд зможе вже приймати перші заявки ", - розповіла в.о. директора Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну.
 
Як вона пояснила, на наступному тижні віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко затвердить склад комісії, яка буде відбирати незалежних представників до наглядової ради. Як передбачається, у вересні буде опубліковано оголошення про проведення конкурсу з відбору двох незалежних членів наглядової ради Фонду енергоефективності.
 
"Після публікації оголошення про конкурс буде відведено 65 днів, тобто наглядова рада повинна бути сформований орієнтовно в листопаді-грудні", - уточнила Ю.Головатюк-Унгуряну.
 

Як повідомлялося 25 липня Мінрегіон зареєстрував в Єдиному держреєстрі юросіб та фізосіб-підприємців держустанова "Фонд енергоефективності" і призначив в.о. його директора Ю.Головатюк-Унгуряну. 

 
Коментарі (0)