Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоО.Кучеренко:"Місцева влада зобов’язана списати багатоквартирні будинки з балансу своїх КП"
Новини ЖКГ
21 Червня 2022 p.
16 Червня 2022 p.
15 Червня 2022 p.
13 Червня 2022 p.
09 Червня 2022 p.
06 Червня 2022 p.
02 Червня 2022 p.
30 Травня 2022 p.
10 Травня 2022 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

О.Кучеренко:"Місцева влада зобов’язана списати багатоквартирні будинки з балансу своїх КП"

Про зміни у прийнятому законопроєкті та чи вплине він на вартість житлово-комунальних послуг, розповів перший заступник голови комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат України Олексій Кучеренко
На своєму засіданні, 4 грудня, Верховна Рада проголосувала за законопроєкт № 2458 про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання надання житлово-комунальних послуг. Наразі документ чекає на підпис президента. 
 
Про зміни у прийнятому законопроєкті та чи вплине він на вартість житлово-комунальних послуг, розповів перший заступник голови комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат України Олексій Кучеренко, про це повідомила Спілка власників житла України.
 
“Цей законопроєкт певною мірою зараз впорядковує моменти попереднього законодавства, яке було прийняте за ініціативи пані Бабак ще у 2016 році. Йдеться про закон 417 про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, яким передбачено, що ми всі стали власниками багатоквартирного будинку”, – розповів Олексій Кучеренко. 
 
За його словами, відповідно до чинного законодавства місцева влада зобов’язана списати багатоквартирні будинки з балансу своїх комунальних підприємств.
 
“Також є закон про житлово-комунальні послуги, який було прийнято у 2017 році,  і він не працював: не могли навіть угоди бути укладеними. Тому вирішили поправити цю ситуацію, щоб комунальники могли укласти з вами договори”, – пояснив нардеп.
 
Кучеренко зауважив, що з точки зору комунальників прийняття нового законопроєкту є вкрай необхідним, оскільки завдяки йому вони можуть укладати договори про надання послуг: “Але попереджаю, що це відбудеться незалежно від бажання українців. Якщо ви не хочете укладати цей договір, він все одно буде укладений методом так званої публічної оферти. Його вивісили десь на сайті та він буде працювати”.
 

“У нас з вами тепер збільшиться кількість платіжок. Безумовно, за них треба буде платити комісійні. З’являться платіжки за абонентське обслуговування, за обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, теплових мереж, мереж води. Окремим платежем треба буде додатково оплачувати цю послугу”, – наголосив нардеп. 

 
Коментарі (0)