Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББНКРЕКП вернуло старі тарифи на електроенергію для ОСББ
Новини ЖКГ
01 Квітня 2020 p.
31 Березня 2020 p.
27 Березня 2020 p.
23 Березня 2020 p.
17 Березня 2020 p.
11 Березня 2020 p.
03 Березня 2020 p.
28 Лютого 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

НКРЕКП вернуло старі тарифи на електроенергію для ОСББ

Тарифи на електроенергію для технічних цілей та освітлення в багатоквартирних будинках та гуртожитках знизили до рівня тарифів для населення.
Тарифи на електроенергію для технічних цілей та освітлення в багатоквартирних будинках та гуртожитках знизили до рівня тарифів для населення. 
 
Таке рішення Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла на засіданні 11 січня, повідомляє прес-служба НКРЕКП.
 
"Сьогодні на першому засіданні врегулювали ціни на електроенергію, яка споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках та садових товариствах шляхом скасування постанови НКРЕКП від 21 грудня 2018 року № 2010. Для зазначених цілей буде застосовано тариф на рівні як для населення", - говориться у повідомлені.
 
Нагадаємо, У грудні 2018 року НАцкомісія відмінила низькі тарифи на електроенергію для місць загального користування - з 1 січня 2019 року. 
 
Раніше електроенергія для таких місць постачалася за тарифами для населення, а з нового року ОСББ, гуртожитки та інші багатоквартирні будинки мали платити за електроенергію за ринковою ціною - майже вдвічі-втричі дорожче.
 

Проте після протестів та зустрічей з представниками об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, члени Нацкомісії переглянули раніше приняте  рішення. 

 
Коментарі (0)