Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоМінрегіон розробить законопроєкт, який регулює введення в експлуатацію довгобудів
Новини ЖКГ
23 Листопада 2020 p.
18 Листопада 2020 p.
17 Листопада 2020 p.
05 Листопада 2020 p.
30 Жовтня 2020 p.
27 Жовтня 2020 p.
13 Жовтня 2020 p.
08 Жовтня 2020 p.
01 Жовтня 2020 p.
29 Вересня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Мінрегіон розробить законопроєкт, який регулює введення в експлуатацію довгобудів

Міністерство розвитку громад та територій України почне розробку нового законопроєкту, який дозволить врегулювати питання введення в експлуатацію довгобудів
Міністерство розвитку громад та територій України почне розробку нового законопроекту, який дозволить врегулювати питання введення в експлуатацію довгобудів. 
 
Про це повідомила пресслужба міністерства.
 
"Міністерство розвитку громад та територій України починає діалог з громадськістю щодо напрацювання нового законопроекту, який би дозволив врегулювати питання добудови об’єктів, які наразі не введені в експлуатацію", - йдеться в повідомленні.
 
Зі слів міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак, проблеми почалися, відколи було прийняте законодавство, яке дозволило будувати за гроші людей житлові будинки з нульової стадії.
 
"Кожен із вас (інвесторів) зіткнувся з тією чи іншою проблемою: попит на житло не формувався належним чином, криза в галузі, шахрайство з видачою дозволів на будівництво на рівні органів місцевого самоврядування. Хочу вас запевнити, що розроблений проект закону "Про захист прав постраждалих фізичних осіб – вкладників у будівництво багатоквартирних житлових будинків", не має підтримки як у мене, так і у фахівців Міністерства. Тому ми розпочинаємо роботу над новим законопроектом і створюємо робочу групу, до якої запрошуємо вас", - зазначила Бабак, додавши, що перше засідання робочої групи відбудеться 1 листопада.
 

Міністерство виступить з ініціативою інвентаризації всіх проблемних об’єктів по всій Україні. Для цього на обласні державні адміністрації буде направлено доручення зібрати всю актуальну інформацію. 

 
Коментарі (0)