Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББГройсман обіцяє в «день закоханих» ухвалити рішення щодо монетизації субсидій ОСББ
Loading...
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Гройсман обіцяє в «день закоханих» ухвалити рішення щодо монетизації субсидій ОСББ

Кабінет міністрів України має 14 лютого ухвалить зміни щодо монетизації субсидій ОСББ та ЖБК. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
Кабінет міністрів України має 14 лютого ухвалить зміни щодо монетизації субсидій ОСББ та ЖБК. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час сьогодняшньої години запитань до Уряду у парламенті.
 
Нардеп від «Самопомочі» Олена Бабак заявила, що комітет ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства на своєму засіданні висловив недовіру і визнав незадовільною роботу міністра фінансів Олександра Данилюка та його заступника Сергія Марченка через якість проведення монетизації субсидій.
 
«Вся Україна в колапсі, підприємства водо-, теплопостачання не знають, як вони у січні будуть отримувати субсидії. ОСББ і ЖБК взагалі залишилися поза увагою. Ви не чуєте людей. ОСББ не хочуть адмініструвати субсидії, вони хочуть, щоб домогосподарства отримували ці кошти напряму. Якщо ви не ходите на засідання комітетів, коли саме, назвіть дату, буде прийнята постанова і зміни до наказу Мінфіну? Назвіть цю дату», - сказала Бабак.
 
Зі свого боку, прем'єр-міністр Володимир Гройсман відповів: «Що стосується ОСББ та що стосується виробників енергії і комунальних послуг. Все, гривня у гривню, буде їм заплачено коштами. Ми наступної середи приймемо зміни, які є необхідні, і я вважаю, що система запрацює абсолютно нормально. Я прошу вибачення за такі технічні збої, але наголошую, що саме ми робимо це вперше і робимо це відповідально. Ми не залишимо жодне ОСББ без уваги і з боргами».
 
Коментарі (0)