Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББКількість субсидіантів в країні досягла 65% - Г.Зубко
Loading...
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Кількість субсидіантів в країні досягла 65% - Г.Зубко

«Сьогодні кількість субсідіантов в країні досягло практично 65%. Парадокс в тому, що чим менше місто і чим менше багатоповерховий сектор, тим більше там субсідіантов» - Г.Зубко
Одним із завдань Фонду буде часткове повернення субсидій на фінансування заходів із енергоефективності. Коли в 2019 році почнеться монетизація субсидій, то в будинках, де проведена модернізація, частина зекономлених субсидій повинна повертатися до Фонду.
 
Про це заявив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна, повідомляє Урядовий портал.
 
За його словами, Фонд буде запущений саме для роботи з багатоповерхівками. «Ми розраховуємо, що до Фонду прийдуть ОСББ, не важливо - є у них субсидіанти чи ні. Якщо субсидіанти блокуватимуть рішення, то, можливо, на їх частку з метою мотивування буде надаватися додаткове співфінансування. Якщо ми готові співфінансувати 40% на ОСББ, то на отримувачів субсидій будуть виділятися додаткові 9%», - підкреслив Геннадій Зубко.
 
Також Геннадій Зубко розповів, що на сьогодні кількість субсидіантів в країні вже досягла  65%. 
 

«Сьогодні кількість субсідіантов в країні досягло практично 65%. Парадокс в тому, що чим менше місто і чим менше багатоповерховий сектор, тим більше там субсідіантов. Тому рішення про проведення енергоефективних заходів на загальних зборах співвласників іноді ставиться під загрозу небажанням самих жителів: так, холодно, стіни вологі, але за нас платять - і нас все влаштовує. Мотивувати їх тим, що вартість житла збільшиться після модернізації мінімум на 20%, також складно», - зауважив Геннадій Зубко. 

 
Коментарі (0)