Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББЧерез впровадження добового балансування Нафтогаз штрафує приватні котельні ОСББ
Новини ЖКГ
18 Вересня 2020 p.
10 Вересня 2020 p.
09 Вересня 2020 p.
08 Вересня 2020 p.
02 Вересня 2020 p.
28 Серпня 2020 p.
12 Серпня 2020 p.
07 Серпня 2020 p.
05 Серпня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Через впровадження добового балансування Нафтогаз штрафує приватні котельні ОСББ

НКРЕКП пропонує не штрафувати споживачів, які отримують природний газ від НАК "Нафтогаз України" в рамках спеціальних обов’язків, за добові небаланси.
НКРЕКП пропонує не штрафувати споживачів, які отримують природний газ від НАК "Нафтогаз України" в рамках спеціальних обов’язків, за добові небаланси.
 
Відповідний проект постанови опубліковано на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, про що повідомила пресслужба Нацрегулятора.
 
За Правилами постачання природного газу, споживачі мають відшкодовувати збитки постачальника при відхиленні фактичного відбору газу більше ніж на 5% від замовлених обсягів. Із запровадженням добового балансування, "Нафтогаз" почав штрафувати споживачів, що виробляють тепло на потреби населення – теплокомуненерго та котельні ОСББ. При цьому, правила не передбачають аналогічних штрафів для побутових споживачів. 
 
У Нацрегуляторі вважають, що збитки через небаланси негативно впливають на фінансовий стан споживачів, зокрема виробників теплової енергії, можуть призвести до накопичення боргів та перешкодити підготовці до опалювального сезону 2019/2020 років.
 
"Нарахування постачальником збитків за перевищення підтвердженого обсягу природного газу є правом, а не обов’язком постачальника", — говориться у повідомлені.
 

Постачальник газу за спецобов’язками НАК "Нафтогаз Україна" повідомив, що підтримує зміну правил для цієї категорії споживачів і очікує на відповідне рішення комісії.  

 
Коментарі (0)