Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїОСБББез укладення договору з власником об'єкта провайдери не можуть розміщувати телекомунікації
Новини ЖКГ
20 Липня 2018 p.
13 Липня 2018 p.
12 Липня 2018 p.
10 Липня 2018 p.
09 Липня 2018 p.
27 Червня 2018 p.
22 Червня 2018 p.
12 Червня 2018 p.
11 Червня 2018 p.
07 Червня 2018 p.
Loading...
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

Без укладення договору з власником об'єкта провайдери не можуть розміщувати телекомунікації

Відповідно до правил, телекомпровайдера (замовники) можуть отримати доступ до інфраструктури на підставі договору про доступ з власником інфраструктури.
На сьогоднішній день діють правила надання доступу до інфраструктури об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики, кабельної каналізації електрозв'язку, будинкової розподільчої мережі для розміщення технічних засобів телекомунікацій.
 
Відповідно до правил, телекомпровайдера (замовники) можуть отримати доступ до інфраструктури на підставі договору про доступ з власником інфраструктури. Договір укладається після видачі замовнику технічних умов щодо доступу та узгодження власником проектної документації щодо доступу.
 
Договір укладається на підставі письмового звернення замовника, підписаного уповноваженим належним чином його посадовою особою (представником), до якого додаються два примірники таких документів:
 
1) проектна документація щодо доступу до інфраструктури об'єкту доступу (завірені замовником фотокопії проектної документації щодо доступу);
 
2) проект договору щодо доступу.
 
Договір укладається в термін, який не може перевищувати один місяць з дня надходження власнику інфраструктури об'єкта доступу документів.
 
Також встановлено повноваження державних органів, в тому числі щодо розроблення та затвердження методик визначення плати за доступ до відповідної інфраструктури, правил / порядків доступу, вимог до розташування технічних засобів телекомунікацій на елементах інфраструктури. Крім того, визначено види плати, які можуть застосовуватися при забезпеченні доступу до інфраструктури.

Закон № 1834-VIII «Про доступ до об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» набув чинності 4 червня 2017 року. 

 
Коментарі (0)