Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГЗа тиждень 16 ОСББ отримали фіндопомогу по програмі «теплі» кредити
Новини ЖКГ
20 Липня 2018 p.
13 Липня 2018 p.
12 Липня 2018 p.
10 Липня 2018 p.
09 Липня 2018 p.
27 Червня 2018 p.
22 Червня 2018 p.
12 Червня 2018 p.
11 Червня 2018 p.
07 Червня 2018 p.
Loading...
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

За тиждень 16 ОСББ отримали фіндопомогу по програмі «теплі» кредити

Цього тижня 16 ОСББ отримали від Уряду понад 2 млн грн фінансової допомоги на утеплення багатоповерхівок за програмою "теплих" кредитів
Днями було проведено чергове відшкодування учасникам Урядової програми «теплих» кредитів. Цього разу безповоротну фінансову допомогу на утеплення у розмірі 2,2 млн грн отримали 16 ОСББ. Відшкодування здійснено відповідно до реєстрів позичальників за березень, поданих Укргазбанком до Агентства Держенергоефективності.
 
«Як бачимо, ОСББ отримують чималу компенсацію своїх витрат на енергоефективні заходи. Можливість заощадити кошти під час впровадження заходів – це ще один важливий фактор, який стимулює ОСББ брати участь у програмі», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
 
Нагадаємо, що за умовами програми «теплих» кредитів ОСМД відшкодують від 40% до 70% суми залучених на утеплення коштів. Крім того, є шанс отримувати подвійну і навіть потрійну компенсацію витрат. Агентством Держенергоефективності налагоджено співпрацю з місцевими органами влади, які активно долучаються до співфінансування енергоефективних заходів.

Як засвідчують ОСББ-учасники програми, після проведення, наприклад, комплексної термомодернізації мешканці багатоповерхівок вдвічі менше сплачують за опалення. Крім того, в утеплених будинках жити набагато комфортніше, а вартість квартир підвищується щонайменше на 25%. 

 
Коментарі (0)