Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЖитлоВР просять «викроїти» грошей на молодіжне житлове кредитування
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

ВР просять «викроїти» грошей на молодіжне житлове кредитування

Верховній Раді запропонують «відновити» програму молодіжного житлового кредитування, яка з січня 2014 фактично не працює через відсутність коштів у держбюджеті на її фінансування.
Верховній Раді будуть рекомендувати внести зміни до закону України «Про держбюджет України на 2015 рік», у яких передбачені видатки на бюджетну програму «Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім’ям та одиноким молодим громадян на будівництво (реконструкцію) і придбання житла» обсягом 200 млн грн. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.
 
«Комітет Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендуватиме Верховній Раді України при внесенні змін до закону України «Про держбюджет України на 2015 рік» передбачити видатки на бюджетну програму «Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім’ям та одиноким молодим громадян на будівництво (реконструкцію) і придбання житла» обсягом 200 млн грн», – йдеться в повідомленні.
 
Голова комітету Артур Палатний під час слухань зазначив, що з січня 2014 фактично не працює Державна програма забезпечення молоді житлом через відсутність коштів у держбюджеті на її фінансування. На 2015 рік з державного бюджету асигнувань на молодіжне житлове кредитування не передбачено зовсім. Це сталося вперше за всю історію існування програми з 1998 року.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», у Дніпропетровській області відкрили найбільше модульне містечко для переселенців. Наразі там вже поселилося майже півтисячі переміщених осіб.
 
Коментарі (0)