Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїЖитлоВ Україні відкрили найбільше містечко для переселенців
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

В Україні відкрили найбільше містечко для переселенців

У Дніпропетровській області відкрили найбільше модульне містечко для переселенців із семи. Наразі там вже поселилося майже півтисячі переміщених осіб.

У Дніпропетровській області у місті Павлоград відкрилося найбільше модульне містечко для переселенців із 7-ми, що зводились у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Наразі, у тимчасових будиночках вже оселилося 450 переміщених осіб. Загалом модульне містечко розраховане на 640 людей. Оселитися вимушені переселенці із Донецької та Луганської областей у тимчасових житлах можуть на 3 місяці. За цей час таким особам буде підібране постійне житло на території області чи в інших регіонах країни.

«Ці будинки – частина обіцянки, яку дала Ангела Меркель під час свого візиту в Україну для того, щоб полегшити життя людей, які повинні були втікати від війни. Це знак німецької солідарності з Україною. Німеччина й Європа не залишать вашу країну в цей складний час на самоті. Ми на вашому боці», - відзначив Надзвичайний та Повноважний посол ФРН в Україні Крістоф Вайль на урочистому відкритті модульного містечка.

Загалом у транзитному містечку змонтовано 13 будинків 10-модульного типу, 4 будинки 28-модульного типу та 3 адміністративно-господарчі будівлі.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, 20 січня у Дніпропетровській області у місті Нікополь влада оголосила вартість проживання переселенців з Донбасу та Криму більше ніж 800 грн в місяць.

Анастасія Войтко

 
Коментарі (0)