Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїЕнергозбереженняУкраїнцям видали 850 млн «теплих кредитів»
Новини ЖКГ
16 Лютого 2021 p.
10 Лютого 2021 p.
09 Лютого 2021 p.
05 Лютого 2021 p.
29 Січня 2021 p.
28 Січня 2021 p.
19 Січня 2021 p.
18 Січня 2021 p.
08 Січня 2021 p.
06 Січня 2021 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


         https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.html 

Українцям видали 850 млн «теплих кредитів»

У цьому році українські родини залучили близько 850 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи в оселях

У цьому році українські родини залучили близько 850 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи в оселях. Даний матеріал доступний в російській версії Як повідомляє прес-служба Держенергоефективності, з моменту старту програми у квітні і по липень 2020 року українські родини залучили вже майже 850 млн грн «теплих кредитів», зокрема: 555.8 млн грн – на енергоефективні заходи у приватних будинках; майже 270 млн грн – на утеплення ОСББ та ЖБК; 18.5 млн грн – на встановлення твердопаливних котлів. 

У Агентстві підкреслюють, що як і в попередні роки, результати моніторингу підтверджують високу затребуваність програми. Це пояснюється її очевидними перевагами: легкістю участі, компенсацією до 70% суми кредиту, додатковою підтримкою від місцевої влади, можливостями зменшити енергоспоживання та й платіжки. «Програма «теплих кредитів» залишається дієвим інструментом допомоги родинам та ОСББ, які прагнуть підвищити енергоефективність своїх оселях. Держава компенсує частину кредиту та полегшує фінансове навантаження при утепленні, а родини впроваджують необхідні заходи, заощаджують на комунальних послугах та підвищують комфорт», - прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура. 

У Держенергоефективності нагадали, що для включення банком відомостей до зведеного реєстру позичальників та подальшого отримання відшкодування необхідно подати до банку документи, що підтверджують цільове використання кредитних коштів, та документи, що підтверджують факт впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів (акт виконаних робіт, наданих послуг).

 

 
Коментарі (0)