Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїЖитлоС.Савчук:Мешканці Новоайдарського району, що на Луганщині, також отримають відшкодування половини витрат на утеплення житла
Новини ЖКГ
19 Жовтня 2021 p.
14 Жовтня 2021 p.
07 Жовтня 2021 p.
30 Вересня 2021 p.
28 Вересня 2021 p.
27 Вересня 2021 p.
24 Вересня 2021 p.
23 Вересня 2021 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


         https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.htmlУК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

С.Савчук:Мешканці Новоайдарського району, що на Луганщині, також отримають відшкодування половини витрат на утеплення житла

З 1 грудня 2016 року жителі Новоайдарського району Луганської області також можуть розраховувати на потрійну фінансову допомогу від держави на впровадження заходів з енергоефективності у своїх оселях.
З 1 грудня 2016 року жителі Новоайдарського району Луганської області також можуть розраховувати на потрійну фінансову допомогу від держави на впровадження заходів з енергоефективності у своїх оселях. Зокрема, з державного бюджету їм відшкодовується 35% від суми залученого на утеплення житла кредиту, з обласного бюджету –  10% і з районного – 5%, разом - 50%. 
 
«Можливість мешканцям Новоайдарського району одержати компенсацію половини витрат на утеплення житла – це результат ефективної тристоронньої співпраці Уряду, місцевої влади області та району, які залучають кошти з різних бюджетів для зняття фінансового навантаження на домогосподарства, зацікавлені у впровадженні заходів з економії енергоресурсів», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що стимулом до активних дій у сфері енергоефективності стало співробітництво місцевої влади з Держенергоефективності в рамках підписаного меморандуму.
 
Так, Новоайдарський район став першим в регіоні, який долучився до Урядової програми з енергоефективності. Районну Програму відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2016 – 2018 роки затверджено рішенням районної ради 17 листопада 2016 року. Також укладено Угоду про співробітництво з АТ «Ощадбанк» на виплату відшкодування учасникам програми.

За умовами районної програми фізичним особам надається додаткова до Урядової фінансова допомога на реалізацію таких заходів: утеплення фасадів, горищ, підвалів, покрівель; встановлення приладів обліку води, багатозонних лічильників електроенергії, радіаторів опалення; заміна вікон на нові з енергозберігаючим склом тощо. 

 
Коментарі (0)