Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББСпіввласники ОСББ Запоріжжя звернулись до президента з приводу незаконних дій «Запоріжгаз»
Новини ЖКГ
24 Червня 2020 p.
12 Червня 2020 p.
11 Червня 2020 p.
03 Червня 2020 p.
01 Червня 2020 p.
27 Травня 2020 p.
20 Травня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Співвласники ОСББ Запоріжжя звернулись до президента з приводу незаконних дій «Запоріжгаз»

Співвласники багатоквартирних будинків міста Запоріжжя – споживачі природного газу, звернулись до президента України Володимира Зеленського з приводу незаконних дій ПАТ «Запоріжгаз»
Співвласники багатоквартирних будинків міста Запоріжжя – споживачі природного газу, звернулись до президента України Володимира Зеленського з приводу незаконних дій ПАТ «Запоріжгаз».
 
Співвласники ОСББ Запоріжжя вважають, що після внесення змін в ряд законів та підзаконних актів ситуація з технічним обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж багатоквартирних будинків з газопостачання стала конфліктною між споживачами та постачальниками газу та операторами ГРМ.
 
Голови правлінь ОСББ міста Запоріжжя отримали інформаційні листи з погрозами відключення газопостачання будинків, якщо не буде підписано акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності та договір з експлуатації складових газорозподільної системи. Дійшло до того, що такі листи вже стали розклеювати на будинках де створені ОСББ.
 
"Вже який рік ПАТ "Запоріжгаз" з мовчазної підтримки НКРЕКП та при повному потуранні ОДА та ОМС гвалтують правління ОСББ, голів правлінь ОСББ, вимагаючи від них підписання акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності та договору з експлуатації складових газорозподільної системи", - говориться взверненні представників ОСББ.
 
Споживачам природного газу (власникам квартир) пояснюють, що без виконання всіх умов, а саме підписання акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності та договору з експлуатації складових газорозподільної системи з визначеної облгазами дати подача природного газу буде припинена. При цьому відмовлять споживачам на їх письмові заяви надати до ознайомлення та підписання проект договору. 

Стурбовані такою ситуацією співвласники багатоквартирних будинків записали з цього приводу відеозвернення до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України. 
 

 
Коментарі (0)