Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББПрограма «теплі кредити» діятиме у 2020 році востаннє
Новини ЖКГ
24 Червня 2020 p.
12 Червня 2020 p.
11 Червня 2020 p.
03 Червня 2020 p.
01 Червня 2020 p.
27 Травня 2020 p.
20 Травня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Програма «теплі кредити» діятиме у 2020 році востаннє

Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак розповіла, що урядова програма "теплі кредити" діятиме у 2020 році востаннє
Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак розповіла, що  урядова програма "теплі кредити" діятиме у 2020 році востаннє, після цього її замінять програми енергоефективності Фонду енергоефективності.
 
Про це повідомила пресслужба міністерства.
 
"Було багато звернень щодо підвищення фінансування програми "теплих кредитів". Рішення ухвалене таке: у 2020 році, що буде транзитним від програми "теплих кредитів" до Фонду енергоефективності, лишається фінансування в обсязі попередніх років, 400 млн грн. Але з наступного року ми повинні перейти до повноцінного функціонування програми енергоефективності через Фонд", — зазначила Бабак.
 
Суттєвою відмінністю програм Фонду стане те, що фінансування виділятиметься на комплексні рішення з термомодернізації. За її словами, такі рішення гарантовано призведуть до скорочення споживання, адже будуть впроваджуватися лише після розробки технічного обгрунтування.
 

Нагадаємо, що у проекті бюджету, що днями був поданий до парламенту, закладено 1,6 млрд грн на фінансування Фонду енергоефективності.  

 
Коментарі (0)