Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЕнергозбереженняНа Черкащині термомодернізують заклади освіти
Новини ЖКГ
11 Грудня 2018 p.
03 Грудня 2018 p.
30 Листопада 2018 p.
29 Листопада 2018 p.
26 Листопада 2018 p.
16 Листопада 2018 p.
08 Листопада 2018 p.
05 Листопада 2018 p.
30 Жовтня 2018 p.
23 Жовтня 2018 p.
Loading...
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

На Черкащині термомодернізують заклади освіти

Управлінням ДАБІ в Черкаській області протягом листопада 2017 року зареєстровано дозвільні документи про початок реконструкції 7 об’єктів соціальної інфраструктури
Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області протягом листопада 2017 року зареєстровано дозвільні документи про початок реконструкції 7 об’єктів соціальної інфраструктури, повідомляє прес-служба ДАБІ України.
 
Зокрема, в навчальних закладах Канівського, Маньківського, Черкаського, Тальнівського та Корсунь-Шевченківського районів заплановані заходи з термомодернізації.
 
Розпочато технічне переоснащення котельні навчально-виховного комплексу в с. Хмільна на вул. Миру, 48. Там же планується встановлення нового котла на твердому паливі.
 
У с. Іваньки під час капітального ремонту газової котельні школи на вул. Ігоря Щербини, 6 старі котли замінять на сучасні та економні. 
 
У той же час, в іншому районі області в школі с. Вергуни на вул. Свято-Троїцька, 95 капітально відремонтують теплогенераторну та замінять газовий котел. Роботи з ремонту котельні також заплановані у школі с. Білашки на вул. Незалежності, 11. 
 
Натомість, у дитячій установі навчально-виховного комплексу с. Драбів, що на вул. Центральній, 26, відремонтують покрівлю та утеплять горище.
 
Енергозберігаючі технології також будуть використані під час реконструкції сільських закладів культури Черкаського та Звенигородського районів. У с. Хацьки термомодернізують приміщення Будинку культури на вул. Шевченка, 69-а. Зокрема, на замовлення Хацьківської сільради утеплять зовнішні стіни та улаштують утеплену стелю. У той же час, Будинок культури в с. Неморож на вул. Шевченка, 57 обладнають новою теплогенераторною. 
 

Загалом за 11 місяців цього року Управлінням ДАБІ у Черкаській області зареєстровано 2308 дозвільних документів у сфері будівництва. Серед них – 1472 документа про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 807 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, 18 дозволів та 11 сертифікатів. 

 
Коментарі (0)