Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЖитлоМолоді Житомира допомагатимуть вирішувати житлові питання
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Молоді Житомира допомагатимуть вирішувати житлові питання

Житомирська міськрада виділить більше мільйону гривень на пільгові житлові кредити для молоді. Проте, цих коштів не достатньо, аби повністю вирішити питання з житлом для молоді в місті.

Житомирська міськрада вирішила спрямувати 1,079 млн грн на виконання Програми  забезпечення  молоді житлом у місті. Про це повідомив директор Житомирського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Павло Шестопалов.

За словами Павла Шестопалова, у зв’язку з падінням реальних доходів громадян, скороченням робочих місць та інших факторів у Житомирі ще більш гостро стоїть питання житлового забезпечення молодих сімей. Щороку у міському бюджеті Житомира на програму пільгового житлового кредитування молоді передбачалися кошти. Спрямовувались на програму  забезпечення  молоді житлом і кошти державного бюджету.
 
«В цьому році було затверджено рішення про виділення коштів з міського бюджету на реалізацію пільгового житлового кредитування житомирської молоді 1,079 млн грн. Звісно, цих коштів не достатньо, щоби вирішувати житлове питання молоді в місті. Тож молодь Житомира чекає на підтримку програми також і за рахунок коштів державного бюджету країни. Самотужки такі питання вирішувати місцевим органам влади вкрай важко», - зазначив пан Шестопалов.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», у Житомирі півдесятка сімей отримали нові квартири завдяки участі у державних молодіжних житлових програмах. Будинок, де житимуть новосели вже зданий в експлуатацію.
 
Коментарі (0)