Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББКабмін планує віддати будинки та прибудинкову територію мешканцям
Новини ЖКГ
01 Квітня 2020 p.
31 Березня 2020 p.
27 Березня 2020 p.
23 Березня 2020 p.
17 Березня 2020 p.
11 Березня 2020 p.
03 Березня 2020 p.
28 Лютого 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Кабмін планує віддати будинки та прибудинкову територію мешканцям

Згідно з законом приватизації житла, якщо в будинку 51% квартир приватизований, такий будинок повинен зніматися з державного балансу і передаватися колективу власників.

Кабінет міністрів України планує ухвалити рішення відповідно до якого, прибудинкова територія і конструктиви будинків будуть передані у власність і керування мешканців цього будинку в разі, якщо 51% квартир в ньому приватизовані. Про це в ході засідання Кабінету міністрів України заявив міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк, передає кореспондент «У.К.».

«Згідно з законом приватизації житла, якщо в будинку 51% квартир приватизований, такий будинок повинен зніматися з державного балансу і передаватися колективу власників. І саме про це сказав конституційний суд, а ми віддали людям тільки квадратні метри під квартири, а будинок і всі конструктиви залишилися без нагляду. Є таке рішення, воно зараз узгоджується, - ми повинні віддати і будинки і прибудинкову територію», - заявив Близнюк.

За його словами, щоб остаточно прийняти таке рішення необхідно завершити процес приватизації в державі: «У нас є пропозиції, є таке рішення на уряді, воно зараз узгоджується, ми повинні віддати і будинки і прибудинкову територію».

 
Коментарі (1)
Дмитрий
01 Лютого 2012 p. 16:51
Почему молчит телефон горячей линии ? 044 425 38 18 . Что касается передачи жилья в частные руки, то давно пора, тем более если у нас дом одноэтажный.Только бы еще сделали ремонт крыши и дома.Город Белая Церковь ЖЕК 1. Дома № 141- 171 по ул. Гаек. Уберите с оплаты за услуги "Обслуживание противопожарной автоматики и систем дымоудаления". ТУ нас этого нет.