Рус Укр
ГоловнаКоментаріОСББЮ.Головатюк:«Зміни до бюджету організації для фінансування статутної діяльності наразі не вносяться»
Новини ЖКГ
03 Червня 2020 p.
01 Червня 2020 p.
27 Травня 2020 p.
20 Травня 2020 p.
14 Травня 2020 p.
08 Травня 2020 p.
07 Травня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Ю.Головатюк:«Зміни до бюджету організації для фінансування статутної діяльності наразі не вносяться»

Державна установа «Фонд енергоефективності» офіційно повідомляє, що зміни до бюджету організації для фінансування статутної діяльності наразі не вносяться
У зв'язку із публікацією інформації про ініціативи щодо зменшення видатків Державного бюджету на 2020 рік, директор Фонду енергоефективності, Юлія Головатюк, розповіла, що на сьогодні статутний капітал Фонду становить 2 719 329 220,00 гривень та повністю сформований протягом 2018-2019 років.
 
Кошти знаходяться на рахунку Фонду на виконання його статутної діяльності, тобто для надання грантів на реалізацію енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках/ОСББ (так визначена стратегія Фонду по 2025 рік включно).
 
"Усі ОСББ, які уже подали заявки до Фонду, готують документи, чи тільки планують модернізовувати свої будинки, - зберігати спокій та свою впевненість у тому, що ви отримає Гранти від фонду енергоефективності", - розповіла пані Юлія. 
 
Також Вона повідомила, що на сьогодні до Фонду надійшло офіційно 45 заявок по Програмі "Енергодім". 
 
Нагадаємо, інформація щодо формування статутного капіталу ДУ «Фонд енергоефективності» включається до щорічної фінансової звітності Фонду, що підтверджується незалежним аудитором. Фінансову звітність за 2019 рік буде оприлюднено у квітні 2020 року та опубліковано на офіційному сайті установи.
 
Коментарі (0)