Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББХарків’ян вкотре навчатимуть створювати ОСББ
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Харків’ян вкотре навчатимуть створювати ОСББ

У Харкові з 1 лютого вкотре почнуть працювати курси для представників ініціативних груп мешканців, які готові створити об'єднання співвласників багатоквартирних будинків

У Харкові з 1 лютого вкотре почнуть працювати курси для представників ініціативних груп мешканців, які готові створити об'єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Про це сьогодні, 16 грудня, заявив начальник відділу контролю за діяльністю житлових кооперативів та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Департаменту житлового господарства Харківської міської ради Олександр Біляцький, інформує прес-служба міськради.

О.Біляцький зазначив, що попередні курси почалися 1 вересня і за цей час навчилися п'ять груп по 20 чоловік.

«Курси відвідують люди, що хочуть розібратися в особливостях створення та роботи ОСББ. Ми розповідаємо їм про питання, пов'язані з фінансовою, організаційною та господарською діяльністю об'єднань. Також у нас укладено договір з громадською радою комітетів самоорганізації громадян міста Харкова, що допомагає нам у вирішенні юридичних питань, консультує людей і проводить реєстрацію ОСББ», - уточнив він.

Слухачі курсів вивчають також технічну експлуатацію будівель та прибудинкової території, облік і звітність в ОСББ, охорону праці, енергозбереження в житловому фонді, формування тарифів на житлово-комунальні послуги в об'єднанні.

Начальник відділу повідомив, що курси проводять кваліфіковані педагоги Харківської академії міського господарства, також залучають голів уже створених ОСББ та представників Департаменту житлового господарства.

Як повідомив О.Біляцький, крім представників управлінського складу ОСББ курси також можуть відвідувати представники будівельних, обслуговуючих компаній, житлово-комунальних підприємств, органів місцевого самоврядування.

Курси проходять за 85-годинною або за 109-годинною програмою, якщо вивчаються правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.

У програмі навчання – лекції, практичні заняття, ділові та рольові ігри, круглі столи. Після закінчення занять слухачі отримують документи про підвищення кваліфікації: свідоцтво встановленого державного зразка, сертифікат Департаменту житлового господарства, посвідчення про атестацію з правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.

Середній строк навчання – один місяць. До літа планується провести курси ще для п'яти груп.


Довідка:

На сьогодні в Харкові зареєстровано 298 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та 503 житлових кооперативи.

 
Коментарі (0)