Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодії«Фонд енергоефективності України» офіційно зареєстровано
Новини ЖКГ
18 Червня 2019 p.
10 Червня 2019 p.
04 Червня 2019 p.
29 Травня 2019 p.
20 Травня 2019 p.
17 Травня 2019 p.
16 Травня 2019 p.
13 Травня 2019 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 

«Фонд енергоефективності України» офіційно зареєстровано

Офіційно зареєстровано державна установа «Фонд енергоефективності України». В. о. директора Фонду енергоефективності призначена Юлія Головатюк-Унгуряну
Вчора офіційно зареєстровано державну установу «Фонд енергоефективності України» як юридичну особу і внесено відповідний запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. 
 
Виконуючим обов’язки директора Фонду енергоефективності призначено Юлію Головатюк-Унгуряну. 
 
Найближчим часом буде розпочато процедуру конкурсного відбору членів Наглядової ради. Постанова Уряду щодо порядку відбору членів Наглядової ради Фонду ЕЕ дозволить Мінрегіону найближчим часом утворити конкурсну комісію для відбору. Орієнтовно у вересні 2018 року буде опубліковано оголошення, після якого охочі стати членами Наглядової ради Фонду зможуть подати свої документи. 
 
Серед функціональних обов’язків в.о. директора - реєстрація Фонду, наповнення статутного капіталу, проведення переговорів з міжнародними партнерами, співпраця з IFC щодо роботи Мультидонорського фонду, відпрацьовування внутрішніх процедур і документів Фонду ЕЕ, укладання контрактів з незалежними членами Наглядової ради та представником донорів. А також у співпраці з донорами - складання маркетингового плану, участь у проведенні інформаційних кампаній.
 

До призначення в.о. директора Фонду ЕЕ, Юлія Головатюк-Унгуряну працювала керівницею сектору реформи управління житловим фондом та енергоефективності Офісу підтримки та провадження реформ (RST) при Мінрегіоні. Відповідала за реалізацію реформи енергоефективності та розробку профільних законопроектів та підзаконних актів у цій сфері. Пройшла конкурсний відбір на прозорих процедурах. Має досвід роботи на керівних посадах, глибоке розуміння сфери енергоефективності і процесів, пов’язаних із запуском Фонду. 

 
Коментарі (0)