Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГСтатистикаЧиновники Черкащини не за призначенням використали кошти для надання субсидій
Новини ЖКГ
24 Червня 2020 p.
12 Червня 2020 p.
11 Червня 2020 p.
03 Червня 2020 p.
01 Червня 2020 p.
27 Травня 2020 p.
20 Травня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Чиновники Черкащини не за призначенням використали кошти для надання субсидій

В Черкаській області виявили незаконне використання коштів державного бюджету, передбачених для надання житлових субсидій з метою оплати населенням житлово-комунальних послуг
Під час проведення ревізії в управлінні праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації та у виконавчому комітеті Смілянської міської ради, фахівці управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявили незаконне використання коштів державного бюджету, передбачених для надання житлових субсидій з метою оплати населенням житлово-комунальних послуг, повідомила прес-служба управління.
 
Сума цих коштів становить понад 2,1 млн. грн. Через неповернення до бюджету невикористаних коштів субсидій сімома підприємствами-виробниками та постачальниками житлово-комунальних послуг, а також одним із управлінь праці державний бюджет недоодержав понад 1,3 млн. грн.
 
При провірці аудитори виявили, що житлові субсидії на оплату послуг із водопостачання та водовідведення, які зараховані КП «ВодГео» на особові рахунки одержувачів субсидій, були спрямовані на погашення заборгованості, що виникла на початку періоду отримання ними субсидій. Через це держбюджет зазнав 94 тис. грн. збитків
 
Призначення житлових субсидій громадянам, які мали заборгованість за спожиті комунальні послуги понад два місяці або не сплачували їх узагалі, призвело до зайвого використання коштів державного бюджету на суму понад 430 тис. грн.
 

Через приховування громадянами інформації про здійснення вартісної покупки (понад 50 тис. грн.) їм було зайво призначено та нараховано субсидій майже на 300 тис. грн. 

 
Коментарі (0)