Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЖитлоБезхатченки зможуть отримати соціальне житло
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Безхатченки зможуть отримати соціальне житло

У Мінсоцполітики заявляють, що бездомні особи матимуть право на отримання соціального житла. Відповідні зміни внесені постановою Кабміну на на засіданні 25 березня.

Кабінет Міністрів на засіданні 25 березня своєю постановою вніс зміни до Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього. Мінсоцполітики ініціювало прийняття даного рішення з метою забезпечення права бездомних осіб на отримання соціального житла. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

За словами Міністра соціальної політики Павла Розенка, серед переліку документів, що відповідно до згаданого Порядку додаються до заяви про взяття громадян на соціальний квартирний облік, має бути довідка про місце проживання та склад сім’ї. Таку довідку на сьогодні видають підприємства та організації, що обслуговують житловий фонд. Натомість бездомні особи, як відомо, отримують притулок та реєстрацію місця проживання/перебування за юридичною адресою закладів для цієї категорії осіб, що не є житловим фондом.
 
«Таким чином, бездомні особи отримати довідку про місце проживання (житло) та склад сім’ї досі не мали змоги. З метою усунення існуючих неузгодженостей та забезпечення конституційного права бездомних осіб на отримання соціального житла Міністерством й було розроблено зміни до Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього», - наголосив Павло Розенко.
 
Отже, прийнятими змінами визначено, що при поданні пакета документів для взяття на соціальний квартирний облік бездомна особа замість довідки про місце проживання та склад сім’ї подає довідку про прийняття на обслуговування до закладу для бездомних осіб та довідку про реєстрацію місця проживання/перебування особи відповідно до затвердженої форми.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», влада планує виділити близько 65 млн грн з Держбюджету на вирішення житлових питань учасників АТО, які втратили нижні кінцівки. Наразі ці питання розглядає Кабмін.
 
Коментарі (1)
Коля Пухов
28 Березня 2015 p. 22:19
Думаю, що за роки незалежності, а особливо під час президенства Януковича, позбавленням жител, тобто виселенням з квартир, було знищено більше українців, ніж під час сталінського голодомору. Але державі, як адміністративній структурі, таке знищення вигідне, адже звільнені від боржників квартири можна продати або здати в оренду.