Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББ Мешканців Черкащини закликають створювати ОСББ
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Мешканців Черкащини закликають створювати ОСББ

У ході наради визначено основні питання щодо створення, реєстрації, функціонування ОСББ та сприяння їх вирішенню на місцевому рівні.
В.о. першого заступника голови Маньківської райдержадміністрації Олександр Наумець, за участю державного реєстратора, начальника управління економіки, начальника відділу статистики у районі, заступника селищного голови Маньківки, представників громадських організацій провів нараду з питань утворення та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
 
Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Маньківської райдержадміністрації.
 
У ході наради визначено основні питання щодо створення, реєстрації, функціонування ОСББ та сприяння їх вирішенню на місцевому рівні.
 
«Головна мета створення ОСББ, – наголосив Олександр Наумець», – легітимне прийняття спільних рішень щодо спільного майна. Хоча створення ОСББ – справа непроста, зате вигідна. Як свідчить практика, об’єднання співвласників – чи не єдиний варіант наведення порядку в будинку. Адже об’єднання мешканців багатоквартирних будинків – це юридична особа, створена власниками для управління, утримання та використання неподільного та загального майна, тобто можливість спільно володіти, користуватися, здійснювати управління будинком, а також утримувати свою власність у доброму стані. 
 
Об’єднання мають на меті залучення громадян не лише до участі у вирішенні питань впорядкування будинків та прибудинкової території, встановлення добросусідських відносин, а й повне самообслуговування та самофінансування житла. Вони самостійно розраховують розміри внесків членами ОСББ на утримання будинку та прибудинкової території, здійснюють контроль за надходженням платежів мешканців за надані житлово-комунальні послуги у конкретному будинку, а також за раціональним використанням цих коштів.   
 
Анна Недогибченко
 
Коментарі (0)