Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГЗа доступними кредитами надійшло вже 4 тисячі заявок
Новини ЖКГ
24 Червня 2020 p.
12 Червня 2020 p.
11 Червня 2020 p.
03 Червня 2020 p.
01 Червня 2020 p.
27 Травня 2020 p.
20 Травня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

За доступними кредитами надійшло вже 4 тисячі заявок

Від старту програми "Доступні кредити 5–7–9" минуло два тижні. За цей час підприємці вже подали заявок на понад два мільярди гривень

Від старту програми "Доступні кредити 5–7–9" минуло два тижні. За цей час підприємці вже подали заявок на понад два мільярди гривень.

Про перші результати програми розповіли у пресслужбі Мінфіну. Там зазначають: на участь в програмі надійшло 4020 заявок на загальну суму 2,04 мільярда гривень.

Лідером з кількості вже отриманих кредитів від держави є підприємці Вінницької області – вони вже отримали кредитів на суму 3,8 млн грн. А найбільше заявок подали на Київщині – на суму 503,9 млн грн. Загалом найактивніше подають свої заявки підприємці найбільших міст України: серед лідерів також Одеса і Львів.

Також зазначено, що 775 українців зареєструвались на спеціальне безкоштовне навчання підприємництву.

Постанову у Кабміні ухвалили ще в грудні 2019 року. Вона передбачає видачу кредитів у розмірі до 1,5 мільйона гривень терміном на 5 років під 5, 7 або 9% річних. Ці гроші мають піти на створення або розширення власного бізнесу.

Кредит під 5% річних видаватимуть тим, чий виторг становитиме до 25 мільйонів гривень і хто створить щонайменше два робочих місця.

Під 7% річних – виторг до 25 мільйонів гривень і роботодавець не створює нових робочих місць, але за кожного нового працівника ставку буде знижено на 0,5%;

Під 9% річних – виторг має сягати до 50 мільйонів гривень.

Кредити видаватимуть і юрособам-початківцям, і досвідченим. За словами Гончарука, "кожен українець має право на підтримку від держави". Від самого бізнесмена потрібно 20% власних коштів від усіх витрат, якщо він працює понад рік, 30% – якщо це початківець. Заставою може виступати техніка та обладнання.

 

 
Коментарі (0)