Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГ«Теплі» кредити в Україні можна отримати в чотирьох банках
Новини ЖКГ
01 Червня 2020 p.
27 Травня 2020 p.
20 Травня 2020 p.
14 Травня 2020 p.
08 Травня 2020 p.
07 Травня 2020 p.
04 Травня 2020 p.
29 Квітня 2020 p.
17 Квітня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Теплі» кредити в Україні можна отримати в чотирьох банках

Кількість банків, що надають зазначені позики зросла до чотирьох, крім «Укрексімбанку», їх видають Ощадбанк, Укргазбанк і приєднався до програми в цьому році ПриватБанк.

Держагенство з енергозбереження та енергоефективності підписало договір про співпрацю з АТ «Укрексімбанк» у рамках програми «теплих кредитів», які видаються громадянам в якості співфінансування проектів з енергозбереження - утеплення будинків, встановлення лічильників і твердопаливних котлів, а також геліоколекторів.

Як повідомила прес-служба Держагентства, таким чином, кількість банків, що надають зазначені позики зросла до чотирьох, крім «Укрексімбанку», їх видають Ощадбанк, Укргазбанк і приєднався до програми в цьому році ПриватБанк.

За даними Держенергоефективності, в березні понад 5,2 тис. Українських сімей отримали 151 млн грн «теплих кредитів». З них близько половини видано в останній тиждень місяця. Переважна більшість коштів йде на утеплення будинків.

Як повідомлялося, в 2018 році Кабінет міністрів виділив з держбюджету 400 млн грн на реалізацію програми підвищення енергоефективності в житловому секторі (програма «теплі кредити»). Половина з цієї суми була призначена для ОСББ і житлово-будівельних кооперативів. Ще 202 млн грн було виділено на стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів, решта 7,7 млн ​​грн - на відшкодування частини коштів на придбання котлів (крім газових і електричних).

Восени 2018 року на програму «теплі кредити» з держбюджету було виділено додатково 100 млн грн.

Приватні домогосподарства і ОСББ також отримують додаткові компенсації на енергоефективні заходи від місцевої влади. 

 
Коментарі (0)