Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЖитлоОбрано 24 громади для фінансування термомодернізації - Мінвідновлення
Новини ЖКГ
04 Червня 2024 p.
21 Травня 2024 p.
15 Травня 2024 p.
13 Травня 2024 p.
08 Травня 2024 p.
07 Травня 2024 p.
02 Травня 2024 p.
01 Травня 2024 p.
30 Квітня 2024 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

Обрано 24 громади для фінансування термомодернізації - Мінвідновлення

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури визначило переможцями конкурсного відбору за програмою "Енергоефективність громадських будівель в Україні" 24 громади
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури визначило переможцями конкурсного відбору за програмою "Енергоефективність громадських будівель в Україні" 24 громади, про це повідомила пресслужба Мінвідновлення, пише "Україна Комунальна".
 
За результатами відбору заявок, відібрано вісім громад із 12 проєктами термомодернізації, які надали повний пакет документів, проте потребують коригування проєктної документації. 
 
Переможцями стали:  Бучацька міська громада; Новояворівська міська громада; Добромильська міська громада; Борщівська міська громада; Лановецька міська громада; Рівненська міська громада; Мостиська міська громада; Великоберезовицька селищна громада.
 
Крім того, відібрано шістнадцять громад з 30 проєктами, які надали необхідний пакет документів, але поки що не мають проєктної документації, це: Трускавецька міська громада; Бурштинська міська громада; Коростенська міська громада; Кам’янська міська громада; Жовківська міська громада; Волочиська міська громада; Пустомитівська міська громада; Вінницька міська громада; Хоростківська міська громада; Костопільська міська громада; Барська міська громада; Яворівська міська громада; Сокирянська міська громада; Кіцманська міська громада; Підберізцівська селищна громада; Оброшинська селищна громада.
 
Ще сімнадцяти громадам рекомендовано доопрацювати свої заявки для наступного відбору.
 
Після того як переможці конкурсу доопрацюють необхідні документи, вони зможуть звернутися до Мінвідновлення для погодження та оформлення обсягу й умов фінансування. Першими громадами, які вже успішно завершили цей процес, є громади Ковеля та Новояворівська, де закупівлі та будівельні роботи розпочнуться найближчим часом.
 
Нагадаємо, Мінвідновлення впроваджує програму "Енергоефективність громадських будівель в Україні" для фінансування термореновації, ремонту ушкоджень, спричинених війною, та впровадження відновлюваних джерел енергії в громадських будівлях по всій Україні.
 
Фінансування здійснюється в межах угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), і також доповнюється грантами від Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) та Інвестиційної платформи сусідства ЄС (NIP).
 

Програма "Енергоефективність громадських будівель в Україні" є рамковою кредитною угодою між ЄІБ та Україною на суму 300 млн євро, з яких 200 млн євро було виплачено та перенаправлено на надання термінової підтримки Україні у 2022 році, а решта 100 млн євро – це фінансування, націлене насамперед на малі та середні муніципалітети, місцеві ради та регіональні адміністрації, які ще не мали можливість здійснити енергоефективні заходи. 

 
Коментарі (0)