Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїБлагоустрійМінрегіон "сходить" до вбиральні
Новини ЖКГ
23 Липня 2020 p.
14 Липня 2020 p.
24 Червня 2020 p.
12 Червня 2020 p.
11 Червня 2020 p.
03 Червня 2020 p.
01 Червня 2020 p.
27 Травня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Мінрегіон "сходить" до вбиральні

Мінрегіон пропонує щорічно проводити індексацію тарифів на користування громадськими вбиральнями.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробило проект постанови Кабінету міністрів, яким пропонує щорічно проводити індексацію тарифів на користування громадськими вбиральнями. Про це йдеться в проекті постанови «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з користування громадськими туалетами в населених пунктах», - інформує «РБК-Україна».

Згідно з проектом постанови тарифи, які встановлюються на рівні повної планованої собівартості послуг, фіксуються щорічно.

Тарифи на послуги з користування громадськими туалетами визначаються окремо для стаціонарних громадських туалетів і мобільних санітарно-технічних приладів.

Передбачається, що в розрахунок тарифів по користуванню громадськими вбиральнями буде включатися повна планована собівартість послуг з користування громадськими туалетами; планований прибуток; податки та збори, річний обсяг надання послуг.
Крім того, наголошується, що тариф збільшується на суму податку на додану вартість.

У разі зміни протягом строку дії тарифів на послуги з користування громадськими туалетами окремих складових економічно обгрунтованих витрат з причин, які не залежать від оператора, зокрема збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизаційних відрахувань, підвищення або пониження цін на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, вартість послуг інших спеціалізованих підприємств, необхідних для забезпечення утримання громадських вбиралень у належному технічному і санітарному стані, здійснюється коригування тарифів, сформованих згідно з цим порядком.

 
Коментарі (0)