Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББЕкономія енергії в будинках залежить від впроваджених енергоефективних заходів
Новини ЖКГ
02 Травня 2024 p.
01 Травня 2024 p.
30 Квітня 2024 p.
26 Квітня 2024 p.
23 Квітня 2024 p.
18 Квітня 2024 p.
16 Квітня 2024 p.
09 Квітня 2024 p.
05 Квітня 2024 p.
04 Квітня 2024 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

 



 

 



 

Економія енергії в будинках залежить від впроваджених енергоефективних заходів

Те, скільки власник приміщення зможе зекономити, впроваджуючи енергоефективні заходи, залежить від того, які саме заходи будуть проваджені

Потенціал економії енергії у житлових будинках залежить від впроваджених енергоефективних заходів. Про це повідомив Роман Палагусинець, начальник відділу регіонального менеджменту, в ході свого виступу на форумі «Незалежна теплоенергетика» 

Презентуючи державну програму з енергоефективності житлових будинків він зазначив, що місцеві органи влади поступово долучалися до співфінансування «теплих» кредитів. Першопрохідцем була Львівська область, яка одна із перших прийняла регіональну програму співфінансування енергоефективних заходів для населення, ОСББ та ЖБК. Згодом до цього процесу долучилися й інші області, розробляючи власні програми з часткового відшкодування суми «теплих» кредитів. Так, сьогодні маємо 146 таких програм.

Реальна економія енергоресурсів у квартирі чи індивідуальному будинку залежить від впровадження енергоефективних заходів. Наприклад, якщо облаштовуємо ІТП, то можна зекономити до 11% енергії, регулятор теплового потоку за погодними умовами дає економію до 6%. Встановивши вузли обліку гарячої або холодної води, можна розраховувати на економію до 18%. Замінивши старі вікна у під’їзді, підвалі, технічних приміщеннях чи горищі на нові енергоефективні – це ще 3% зекономленої енергії. У районі 4% економії енергії можна отримати, завдяки теплоізоляції підвальних приміщень, горищ – до 7%, а зовнішніх стін – до 22%. Найбільшу економію енергії нам дає модернізація системи освітлення – до 60%.

Крім того, програма «теплих» кредитів, яка за час існування вже довела свою ефективність та затребуваність, започатковується термомодернізація бюджетних установ, завдяки розробленому Агентством механізму енергосервісу. На сьогодні вже прийнятий Закон України щодо механізму ЕСКО, який і дозволяє приватному бізнесу залучати інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери. 

 
Коментарі (0)