Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїЖитлоДесяткам сімей Івано-Франківщини відшкодовують житлові кредити
Новини ЖКГ
13 Жовтня 2020 p.
08 Жовтня 2020 p.
01 Жовтня 2020 p.
29 Вересня 2020 p.
18 Вересня 2020 p.
10 Вересня 2020 p.
09 Вересня 2020 p.
08 Вересня 2020 p.
02 Вересня 2020 p.
28 Серпня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Десяткам сімей Івано-Франківщини відшкодовують житлові кредити

В Івано-Франківській області цього року 80 сімей отримують відшкодування від держави по житлових кредитах. Компенсації здійснюють в рамках програми здешевлення вартості іпотеки, однак, лише по договорах укладених в попередні роки.
В Івано-Франківській області у цьому році 80 родин отримують компенсації по відсотках за за кредитними договорами, укладеними раніше, в рамках програми здешевлення вартості іпотеки. Про це повідомили у прес-службі Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.
 
Зазначається, що сім’ї убезпечені від валютних коливань.
 
«Нові договори з надання здешевлених іпотечних кредитів з минулого року не укладаються, оскільки фінансування державних житлових програм було скорочено. Водночас , сім’ї, які свого часу скористались програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів, мають змогу спокійно погашати взяті на себе кредитні зобов'язання. Вони убезпечені від валютних коливань, бо отримували кредити в національній валюті. Крім того, кредити надавались під 16% річних, з яких громадяни сьогодні реально сплачують лише 3%, оскільки решту 13% регулярно сплачує держава», - йдеться в повідомленні.
 
Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонуватиме збільшити асигнування на програми доступного житла у Держбюджеті на наступний рік.
 
Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)