Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЖитлоДержмолодьжитло отримає 1 млрд грн на програми доступного житла
Новини ЖКГ
18 Вересня 2020 p.
10 Вересня 2020 p.
09 Вересня 2020 p.
08 Вересня 2020 p.
02 Вересня 2020 p.
28 Серпня 2020 p.
12 Серпня 2020 p.
07 Серпня 2020 p.
05 Серпня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Держмолодьжитло отримає 1 млрд грн на програми доступного житла

В Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву вважають, що зльшення фінансування дасть можливість забезпечити житлом 5 тис. сімей, або близько 15 тис. громадян.

В Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву вважають, що зльшення фінансування дасть можливість забезпечити житлом 5 тис. сімей, або близько 15 тис. громадян.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло) розраховує у 2018 році збільшити до 5 тис. кількість сімей, забезпечених доступним житлом.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на заяву голови правління Держфонду Сергія Комнатного.

"Наш бюджетний запит на фінансування програми (забезпечення громадян доступним житлом - ІФ) наступного року становить 1 млрд грн. Це дасть можливість забезпечити житлом 5 тис. сімей, або близько 15 тис. громадян", - сказав він на прес-конференції в Києві в понеділок.

За словами С.Комнатного, відповідний проект постанови уряд схвалив 20 вересня 2017 року.

"Коли Верховна Рада приймала проект закону про держбюджет, вона також схвалила постанову, якою доручила Кабміну визначитися щодо можливості та доцільності фінансування програм доступного житла", - повідомив С.Комнатний.

За його інформацією, проект постанови наразі розглядає Міністерство фінансів.

Згідно з даними Держфонду, за дев'ять місяців 2017 року за програмами фонду житлом забезпечено понад 330 громадян України, а до кінця року фонд розраховує забезпечити житлом іще 100-120 сімей (близько 300-360 громадян).

Нагадаємо, нещодавно Держфонд поновив роботу програми із забезпечення громадян доступним житлом шляхом надання держпідтримки і починає прийом заяв громадян для участі у програмі з вівторка, 28 листопада.

Згідно з даними Держмолодьжитла, 657 тис. громадян потребують покращення житлових умов і стоять в чергах, 10% з цих громадян - молодь.

"На сьогоднішній день близько 9 тисяч учасників АТО без житла і їм також потрібна допомога держави чи органів місцевого самоврядування. У нас на сьогоднішній день зареєстровано більше ніж 1,5 млн внутрішніх переселенців... але немає даних, скільки з цього числа переселенців потребують вирішення житлового питання", - зазначив кімнатний.

 

 
Коментарі (0)