Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїФінансування ЖКГЧерез програму «теплих кредитів» більше 6 млрд грн інвестицій залучено в економіку України
Loading...
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Через програму «теплих кредитів» більше 6 млрд грн інвестицій залучено в економіку України

Урядова програма «теплих кредитів», якою за три роки скористалося майже 400 тис. родин, залучила більше 6 млрд грн в економіку країни.
Урядова програма «теплих кредитів», якою за три роки скористалося майже 400 тис. родин, залучила більше 6 млрд грн в економіку країни. Про це розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
 
Як пояснив Сергій Савчук, програма «теплих кредитів» стала інструментом не лише допомоги населенню при впровадженні енергоефективних заходів, а й активізації економічних процесів в Україні.
 
«Завдяки зацікавленості населення до енергоефективності пожвавився ринок виробництва енергоефективного обладнання та матеріалів, а також ринок послуг з утеплення, встановлення вікон, заміни газових котлів на твердопаливні тощо», - підкреслив Сергій Савчук.
 
Стимулювати населення та ОСББ до енергоощадності та розвинути ринок матеріалів і послуг у цій сфері допомогла й місцева влада. У співпраці з Держенергоефективності щороку розробляються та затверджуються місцеві програми співфінансування «теплих кредитів».
 
Якщо у 2015 р. реалізовано 74 програми, то у 2016 р. їх стало 109, а за неповний 2017 рік маємо 155 програм. Тобто за два роки кількість місцевих програм «теплих кредитів» зросла удвічі, а обсяг їх фінансування – у понад 3 рази. Також збільшилися обсяги відшкодування за «теплими кредитами» з місцевих бюджетів. Якщо у 2015 році ця сума складала 14 млн грн, то у 2017 р. - у 4 рази більше, а саме – 57 млн гривень.
 
Також Сергій Савчук нагадав, що Урядова програма «теплих кредитів» діятиме у 2018 р. і на її фінансування виділено 400 млн гривень. Половину цієї суми – 200 млн грн – буде спрямовано на співфінансування енергоефективних заходів ОСББ.  
 
Коментарі (0)