Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББМинулого року видали 110,9 тисяч позик по програмі «теплих» кредитів
Loading...
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Минулого року видали 110,9 тисяч позик по програмі «теплих» кредитів

Завдяки урядовій програмі «Теплі кредити» у 2017 році було видано 110,9 тисячі позик на 818 мільйонів гривень на енергозберігаюче обладнання
Завдяки урядовій програмі «Теплі кредити» у 2017 році було видано 110,9 тисячі позик на 818 мільйонів гривень на енергозберігаюче обладнання, це на своїй сторінці у Facebook написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
 
«Завдяки урядовій програмі «Теплі кредити» в 2017 році видали 110,9 тис. позик. Держава компенсувала 818 млн грн на енергозберігаюче обладнання. Люди та ОСББ встановили металопластикові вікна, лічильники, утеплили стіни», - написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
 
Зокрема, 106 тисяч кредитів було видано на вікна, лічильники та утеплення. Ще 4,3 тисячи кредитів виділили на «негазові» котли.
 
 
Для участі у програмі та отримання відшкодування необхідно здійснити наступні кроки:
 
1. Особа або ОСББ приймає рішення про впровадження енергоефективних заходів, звертається до уповноваженого банку та надає необхідний пакет документів для отримання кредиту на придбання енергоефективного обладнання чи матеріалів (перелік документів визначається банком).
 
2. Отримує кредитні кошти.
 
3. Надає банку рахунки фактури, акти виконаних робіт, тощо. Таким чином, позичальник має підтвердити цільове використання кредитних коштів.
 
Якщо позичальник – субсидіант, то обов’язковим є подання копій документів (повідомлень або довідок тощо), що підтверджують призначення фізичній особі субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
 
4. Банк щомісячно формує та подає до Держенергоефективності реєстри позичальників, які мають право на отримання відшкодування.
 
5. Протягом 5 днів Держенергоефективності перераховує відповідні кошти на банківські рахунки для їх подальшого перерахування позичальникам.
 

Загалом процес відшкодування займає  до 2 місяців. 

 
Коментарі (0)