Рус Укр
ГлавнаяИнтервьюИнтервью"Спрощену податкову систему 2% буде скасовано до середини 2023 року"
Новости ЖКХ
04 июня 2024 г.
21 мая 2024 г.
15 мая 2024 г.
13 мая 2024 г.
08 мая 2024 г.
07 мая 2024 г.
02 мая 2024 г.
01 мая 2024 г.
30 апреля 2024 г.
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

"Спрощену податкову систему 2% буде скасовано до середини 2023 року"

Спрощену податкову систему 2%, запроваджену на початку війни, буде скасовано до середини 2023 року, через її дію держбюджет недоотримав до 10 млрд грн
Спрощену податкову систему 2%, запроваджену на початку війни, буде скасовано до середини 2023 року, через її дію держбюджет недоотримав до 10 млрд грн, повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
 
"Ми скасуємо її (2-відсоткову систему) до середини 2023 року. Вона відіграла свою роль, яка полягала в тому, щоб вивести економіку з шокового стану ще навесні-влітку. Те саме стосується податків на пальне", - сказав він в інтерв'ю українському Forbes.
 
За словами голови комітету, з інших військових пільг найбільших втрат бюджету завдали пільгове розмитнення авто - понад 13 млрд грн, скасування акцизу на пальне - 50 млрд грн на рік, звільнення від мита та ПДВ імпорту - більше ніж 40 млрд грн.
 
Водночас Гетманцев заявив, що уряд не планує скасовувати інші пільги для малого бізнесу до кінця воєнного стану.
 
Голова комітету також повідомив, що в січні ВР планує ухвалити закон, який на період воєнного стану звільняє від ввізного мита і ПДВ обладнання і комплектуючі, використовувані для внутрішнього виробництва.
 

"Плануємо також пільги щодо четвертої групи спрощеної системи для аграріїв. Фактично звільняємо все, що не може використовуватися в господарській діяльності. Наприклад, є запит від мобільних операторів щодо звільнення ренти на користування частотами для вишок, розташованих на деокупованих територіях, а також на використання води енергогенеруючими компаніями", - поділився планами Гетманцев.  

 
Комментарии (0)