Рус Укр
ГлавнаяНовости ЖКХЖильеПонад 500 поданих заяв на відбудову приватних будинків на власних земельних ділянках
Новости ЖКХ
22 июля 2024 г.
18 июля 2024 г.
08 июля 2024 г.
28 июня 2024 г.
26 июня 2024 г.
20 июня 2024 г.
04 июня 2024 г.
21 мая 2024 г.
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

Понад 500 поданих заяв на відбудову приватних будинків на власних земельних ділянках

Вже понад 500 поданих заяв на відбудову приватних будинків на власних земельних ділянках. З них вже більш як сто заявок відпрацювали комісії органів місцевого самоврядування.
Вже понад 500 поданих заяв на відбудову приватних будинків на власних земельних ділянках. З них вже більше ста заявок відпрацювали комісії органів місцевого самоврядування. У березні буде презентовано механізм здійснення цієї послуги – від заявки до подання фінальної звітності за відбудову. 
 
Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков, пише "Україна Комунальна".
 

«Нагадаю, що в рамках компенсації за зруйноване житло доступна не тільки можливість отримати кошти на придбання нового помешкання, але й відбудуватися на власній земельній ділянці. Вона може знаходитися будь-де на території України, окрім тимчасово окупованих територій чи зони бойових дій, – зазначив Олександр Кубраков. – Якщо ваше житло знищене внаслідок російської агресії, вам потрібно подати заявку через Дію, отримати позитивне рішення комісії про компенсацію, після того – припинити право власності на знищене житло. Підкреслю, право власності на земельну ділянку скасовувати непотрібно. 

 
Комментарии (0)