Рус Укр
ГлавнаяНовости ЖКХЖильеНа житлові компенсації українцям, чиє житло постраждало від обстрілів, спрямовано 4,4 млрд грн
Новости ЖКХ
04 июня 2024 г.
21 мая 2024 г.
15 мая 2024 г.
13 мая 2024 г.
08 мая 2024 г.
07 мая 2024 г.
02 мая 2024 г.
01 мая 2024 г.
30 апреля 2024 г.
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

На житлові компенсації українцям, чиє житло постраждало від обстрілів, спрямовано 4,4 млрд грн

Уряд виділив загалом з Фонду відновлення 62 млрд грн. З них 11,3 млрд грн — на відновлювальні проекти в соцсфері та ЖКГ. 3,5 млрд грн — на будівництво та відбудову інфраструктури, житла та громадських споруд.
Уряд виділив загалом з Фонду відновлення 62 млрд грн. З них 11,3 млрд грн — на відновлювальні проекти в соцсфері та ЖКГ. 3,5 млрд грн — на будівництво та відбудову інфраструктури, житла та громадських споруд.
 
Ще майже 19 млрд грн — на виконання робіт на об’єктах енергетики. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 17 жовтня, пише "Україна Комунальна".
 
Крім того, на житлові компенсації українцям, чиє житло постраждало від обстрілів, спрямовано 4,4 млрд грн.
 
«У програмі єВідновлення передбачено три компоненти. З них два — на стадії активної реалізації. На відшкодування за пошкоджене майно подано більше 50 тис. заявок. Найбільше на Харківщині, Київщині та Миколаївщині. Там, де була ворожа окупація або інтенсивні обстріли. У вигляді компенсації люди вже отримали 1,5 млрд грн», — зазначив Денис Шмигаль.
 
Також 4,3 тисячі заявок вже надійшло щодо зруйнованого житла. За словами Прем’єр-міністра, у Дії триває генерація житлових сертифікатів, за які постраждалі зможуть придбати нову оселю. З листопада ці сертифікати вже можна буде використовувати.
 
«Третій компонент єВідновлення — це відшкодування тим, хто зробив ремонти власним коштом. Верховна Рада ухвалила відповідний закон. Очікуємо, що виплати розпочнуться з початку 2024 року», — сказав очільник Уряду.
 

Денис Шмигаль додав, що в межах програми єОселя пільгові іпотечні кредити отримали майже 4 тис. українських родин на суму 5,7 млрд грн. Переважно це військові, педагоги та медики. 

 
Комментарии (0)